Lacie Rugged Thunderbolt Harici Disk 1TB 2.5" STEV1000400

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

Lacie Rugged Thunderbolt Harici Disk 1TB 2.5" STEV1000400

KDV Dahil Fiyat : 935,60 TL
Dolar Fiyatı: 141,69$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

Lacie Rugged Thunderbolt Harici Disk 1TB 2.5" STEV1000400

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız LaCie ürünü Seagate Türkiye garantilidir.STEV1000400 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. LaCie  STEV1000400 Harici ürünümüz depolama için özel üretilmiştir.Porsche Desing olarak satışa sunulan 1TB kapasitesindeKİ ürün 2.5" boyutundadır.

LaCie Sağlam Thunderbolt ™ 

Profesyonel All-Terrain Depolama 
Thunderbolt | USB 3.0 

§  Alanında zor. Her yerde hızlı.

§  kadar 387 MB Thunderbolt hızları / s *

§  evrensel bağlantı için USB 3.0

§  Otobüs tam hareketlilik desteklenmektedir

§  arazi kullanımı için dayanıklı şok, toz ve su

§  Neil Poulton tarafından tasarımı

§  Mac® ve PC ile uyumlu sertifikalı


Yeni LaCie Sağlam ile, off-road gitmek bile, proje zamanında kalır. IP Thunderbolt ve USB 3.0 ile elementler ve körleme-hızlı hızlarda direnç 54-puan ile dayanıklılık, hareketlilik ve hız arasında ödün vermek zorunda değilsiniz. 

No-Uzlaşma Hız
USB 3.0 ve Thunderbolt arayüzlerine Mac ve PC sayesinde yıldırım hızlı aktarım hızları alın. Mevcut olan en hızlı bus-powered ürünlerden biri * - SSD sürümü ile LaCie engebeli 387 MB / s'ye kadar sunar. Sabit disk versiyonu yedekleyin kadar 122 MB / s FireWire 800 üzerinden% 35 iyileşme gerçekleştiren ve zamanın bir kısmını veri dağlar aktarın.Belirgin daha duyarlı fotoğraf kütüphanesi tarama keyfini çıkarın. 

Evrensel Bağlantı
proje harici sürücü ve bilgisayarınız arasında uyumsuzluk tarafından raydan olsun izin vermeyin. Her iki USB 3.0 ve Thunderbolt arayüzleri ile, LaCie Sağlam Mac ve PC için mükemmel bir eştir. USB 3.0 geriye dönük olarak uyumlu olduğundan, her yerde, herhangi bir standart bilgisayara bağlayabilirsiniz. Eğer onu kaybetmek asla böylece entegre Thunderbolt kablosu da, kullanımda değilken yer kaplamadan durur. LaCie Sağlam ayrıca, USB 3.0 ve Thunderbolt kabloları ile güçlendirilmiş tam otobüs. Onun taşınabilirlik ve arayüzleri yeni bir Mac veya Ultrabook ™ 'olmazsa olmaz yardımcısı yapmak. 

All-Terrain Veri Koruma
Kişisel veriler yeri doldurulamaz olduğunu, bu yüzden nereye giderseniz gidin herhangi bir akla aksilik karşı korumak için hayati önem taşıyor. LaCie her zamankinden daha yeni Sağlam sert yapılmış bu yüzden. Bu veri bile en fazla iki metre (6.6 feet) yanlışlıkla damla sırasında korunur anlamına gelir MIL-uyumlu değil. Taşıma sırasında, toz ve suya karşı IP 54 düzeyinde koruma sağlamak için çıkarılabilir kapağı bağlayın. LaCie Sağlam çantanızın düşer ya da bir çamur birikintisi tarafından sıçrayan alır olsun, veri hala erişilebilir olduğundan emin kalmak. SSD sürüm titreşim ve darbelere karşı dayanıklılık nihai için bir adım daha gider. Her iki versiyon da yeterince zor müşteri veya ortaklarına güvenilir teslimat için sevk edilecektir. Dahil yazılım bile AES 256-bit şifreleme ile meraklı gözlerden dosyalarınızı korur.

 

ELECOM Model Numarası           STEV1000400

Desteklenen PC'ler                   Varsayılan olarak USB 2.0 veya PC birini taşıyan Thunderbolt, USB3.0, Apple Mac                                           serisi ? 600MB daha disk boş alan daha vardır

 Desteklenen İşletim Sistemi     Thunderbolt: Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6.8 / Windows 8.1 ?, 7 ? (? sürücüsü gereklidir) USB3.0: Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6 / Windows 10, 8.1, 7, Vista

Boyutlar:      yüksekliğinde derinlik x 24mm de 89mm genişlik x 140mm

Ağırlık       Yaklaşık 350 g

Kapasite                                                  1TB

Arayüzey                                                 USB3.0 / 2.0, Thunderbolt

Giriş gerilimi                                           5V (Otobüs desteklenmektedir)

Bağlayıcı türü:                                    USB3.0 Micro-B x1, Thunderbolt (built-in)

RAID fonksiyonu                                    Kullanım dışı

Güvenlik yuvası                                      Kullanım dışı

Biz sevkiyat sırasında biçimlendirmek     LaCie Setup Assistant (Sihirbaz formu)

Soğutucu fan                                           Kullanım dışı

Aksesuarlar:     USB3.0 kablosu (USB 2.0 uyumluluğu), (built-in) Thunderbolt kablosu, model numarası Sticker (biz destek anda ihtiyaç)

Çevre göz meselesi                                 RoHS yazışmalar

 


Whatsapp Mesaj Gönder