SEAGATE Sabit Disk 300GB Dahili 2.5 SAS 6Gb/s ST300MM0006

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Sabit Disk 300GB Dahili 2.5 SAS 6Gb/s ST300MM0006

KDV Dahil Fiyat : 1220,48 TL
Dolar Fiyatı: 189,00$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

Savvio 10K Sabit Sürücü

10K RPM ya da 15K RPM Sabit Diskler için Performans Yükseltme Savvio® 10K.6 ideal bir yükseltme. En iyi-in-class performansı, yüksek kapasite ve veri merkezleri istemek ve talepkar hizmet düzeyi anlaşmalarına uymak veri büyüme ayak uydurmak ve BT işletme maliyetlerini azaltmak için gereken düşük güç sağlar.
Savvio® 10K.6 sabit disk, OEM'lerin, sistem kurucularının ve veri merkezlerinin sağlar:
Veri merkezi depolama verimliliğini artırmak, gelişmiş medya yönetimi teknolojisi ile güvenilirlik geliştirin Dahili güvenlik hiçbir ekstra ücret ödemeden

Sürücü Depolama Verimliliği Artırır

Daha küçük, daha hızlı ve en iyi-in-class Savvio 10K.6 sabit sürücüye yavaş, düşük performans (veya daha büyük form faktörü sürücüler) geçiş. yüksek kapasite ve daha küçük bir ayak izi ile, veri merkezleri kıt BT gayrimenkul optimize ederken veri büyüme ayak uydurmak sağlayarak, her zamankinden daha hızlı veri depolamak ve erişebilir. Düşük güç tüketimi, enerji ve soğutma maliyetlerini azaltır.


En son Savvio 10K.6 diskler

% 21'e önceki nesil daha hızlı sıralı performansını sunmak bile yüksek kapasiteli 3.5 inç 15K HDD% 50 daha fazla veri Mağaza kadar fazla Savvio 10K Özellikleri

HDD Güvenilirlik geliştirir

Savvio® 10K.6 gelişmiş medya yönetimi teknoloji sürücü güvenilirliği ve veri bütünlüğünü geliştirir. Bu altıncı nesil Savvio sabit disk beklendiği gibi depolama aygıtları yapacak bilerek daha kolay dinlenme sağlar. Savvio 10K.6 sürücü hızlı ve daha güvenli RAID kurtarma yapma, Seagate RAID ™ teknolojisi seçeneği Yeniden sunan ilk kritik görev HDD olduğunu.

Yerleşik güvenlik ile verilerinizi koruyun

Seagate Kurumsal Performans 10K diskleri kendine şifreleme ve hiçbir ekstra ücret ödemeden normal sürücüler gibi ya da daha güvenli bir çözümün parçası olarak kullanılabilir. Dahili güvenlik ve koruma Haber özellikleri, değerli verilerinizi korumak düzenleyici görev uymak, marka ve itibarına riskini azaltmak için şirketlerin sağlar. Seagate Anında Güvenli Silme sürücü emeklilik, güvenli, hızlı ve kolay hale bir dakikadan daha az saat arasında bir sürücü üzerine yazmak için gereken süreyi azaltır.

Özellikler

Mükemmel Şirket Sürücü Yükseltme

Savvio 10K.6 sürücü kolay 3,5'ten 2,5 inç sabit sürücü çözümleri, sunucu ve ağ depolama sistemlerini geçiş yapar. Bu sabit disk veri depolama verimliliğini artırmak ve BT yatırımınızı optimize sağlar.

Savvio 10K.6 diskler teslim

En sınıfının sıralı performans % 70 daha küçük ayak izi daha 3,5 inç form faktörü sürücüler T10 uyumlu Seagate® PowerChoice ™ teknolojisi, BT optimum performans ve güç kullanımı için sistemler terzi sağlar.

Veri Güvenliği ve Koruma

Savvio10K sürücüler uçuş veri bütünlüğünü korumak için yardımcı olabilir Koruma Bilgileri (PI) 1 teknolojisini de destekliyor. Ayrıca, Savvio 10K.6 cihazın ömrü boyunca dinlenme güvenli veri yardımcı olmak için bir FIPS Kendiliğinden Şifrelemeli Disk (SED) 2 seçeneği sunuyor. Seagate SED Anında Güvenli Silme teknolojisi ayrıca üzerine veya fiziksel böylece sürücü emeklilik, güvenli, hızlı ve kolay hale güvenlik amaçlı sürücüleri yok etmek ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu sayede sürücü emeklilik maliyetlerini azaltarak, geri dönmek güvenli sürücüler repurpose veya satmak mümkün kılmaktadır.