SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NE0021

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NE0021

KDV Dahil Fiyat : 2354,47 TL
Dolar Fiyatı: 329,26$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NE0021
Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız en ucuz Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir.ST8000NE0021 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz.Seagate ST8000NE0021 Dahili ürünümüz Nas cihazları için özel üretilmiştir. Ironwolf olarak satışa sunulan 8TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.

zor. Hazır. Ölçeklenebilir. 
Her şey için NAS, IronWolf ve IronWolf Pro var. Her zaman çalışır ve her zaman çalışır, IronWolf, optimum güvenilirlik ve sistem çevikliği için AgileArray ™ teknolojisi ile geliştirilir. Çok kullanıcılı teknoloji ve aşırı iş yükü oranları, IronWolf'ün kuruluşunuzla birlikte çalışmasını ve ölçeklenmesini sağlar. 

AgileArray ve NAS için IRONWOLF Gücü
IRONWOLF portföyü AgileArray ile inşa edilmiştir. NAS için mümkün olan en iyi NAS deneyimi için optimize edilmiş olan AgileArray, sürücü dengesi, RAID optimizasyonu ve güç yönetimi üzerine odaklanmaktadır. 
Çift düzlem denge ve Rotasyonel Titreşim (RV) sensörleri, belirli IronWolf kapasitelerinde bulunur ve IronWolf Pro ile standart olarak gelir. RV sensörleri, yıllar boyunca tutarlı performans ve güvenilirlik için çok bölmeli NAS muhafazalarında titreşimi azaltır. 
RAID optimizasyonu daha iyi veri bütünlüğü için hata kurtarma denetimi ile performans ve güvenilirliği artırır 
Gelişmiş güç yönetimi, enerji tasarrufu ve NAS ihtiyacı olduğunda güç sağlar en 

çok Körfezi ve Ankastre RV Sensörler ile NAS-Ready
kendi sınıfında Birincisi, IRONWOLF sürücüler donanımlı Çok bölmeli NAS muhafazalarında performansı korumak için yüksek kapasiteli sürücülerdeki RV sensörleri ile. IronWolf Pro'daki RV sensörleri, iş dünyası ve yaratıcı profesyonellerin önümüzdeki yıllarda tutarlı bir performans gösterebilmeleri için standart olarak geliyor. 

Multi-User Optimizasyonu ile Daha mı
çok kullanıcılı optimizasyonu ile NAS ile daha fazlasını yapın. IronWolf'da yılda 180 TB'a, IronWolf Pro'da ise 300 TB'a kadar kullanıcı iş yüklerini etkinleştiren birden fazla kullanıcı güvenle bir NAS sunucusuna veri yükleyebilir ve indirebilir. İster yaratıcı bir profesyonel olun ister küçük bir işletme olun, IronWolf yanınızda. 

IRONWOLF Pro 2 yıl Rescue Veri Kurtarma Servisi Comes With
Bilgileriniz önemlidir ve bir kurtarma planı nedeniyle kaza veya mekanik hasarlara karşı beklenmedik veri kaybı durumunda huzur sağlar. Kurtarma planı,% 95 müşteri memnuniyeti derecelendirmesi ile dünya çapındaki veri kurtarma uzmanlarının küresel ekibine erişmenizi sağlar. 
Ücretsiz Kurtarma planınızı etkinleştirmek için bir IronWolf Pro sürücüsünü satın alın ve kayıt olun; siz 2 yıl garantilin. Kayıtta mevcut genişletilmiş kapsama seçenekleri. 
Buradan kaydolun: seagate.com/register 
tüm ülkelerde Kurtarma kurtarma hizmetleri mevcut değil. Daha fazla ayrıntı için lütfen Seagate satış temsilcinizle iletişime geçin. 

IRONWOLF ve NAS Yaratıcı Anywhere Be
Genişletilebilir ve güvenilir depolama zamanında size ve yaratıcı iş tutmaya yardımcı olur. IronWolf ve IronWolf Pro, NAS'ınız için 24 × 7 uzaktan erişim, yedekleme ve herhangi bir yerden dosya paylaşımı için harika arkadaşlardır, böylece fikir paylaşımı kolaylaşır. Büyüyen ajanslar ve daha fazla depolama gereksinimi için, IronWolf ve IronWolf Pro NAS ölçeklenebilirlik zorluklarına çözüm üretmek üzere üretildi. 

IRONWOLF uygun NAS ile daha oyun
Modern oyun konsolları ev medya sunucusu olarak çifte görev yapar, ancak sınırlı depolama her dosya bir meydan okuma yerel olarak saklanan tutarak yapar. Oyuncular müzik ve videoları IronWolf ile donatılmış bir NAS'ye taşıyabilir ve medya akışında depolama hedefi olarak kullanabilirsiniz. 1 TB'dan 10 TB'a kadar değişen kapasitelerde NAS'dan istediğiniz tüm içeriği oyun konsolunuza aktarabilir ve yüksek tanımlı TV'nizde görüntüleyebilirsiniz. 

Medya hakim
IRONWOLF HDD'ler ile ev NAS medya imparatorluğu kurmak. IronWolf ve IronWolf Pro, 10 TB'a kadar büyük sürücülerle depolama kapasitesinde liderlik yapıyor ve NAS ile yüksek tanımlı içeriği çalıştırmak için gereken performans. Binlerce tam uzunlukta HD film ve daha da fazla fotoğraf özel sunucunuzda saklayın. Bunu ev bulutu olarak düşünün.

Model

Marka
Seagate
Dizi
IronWolf Pro
Model
ST8000NE0021
Ambalaj
Çıplak Sürücü

Performans

Arayüz
SATA 6.0Gb / sn
Kapasite
8 TB
BGBG
7200 dev / dak
Önbellek
256MB
Ortalama Gecikme Süresi
4.16ms

Özellikler

Özellikler
AgileArray ile NAS için optimize edilmiştir. AgileArray, en gelişmiş güç yönetimi ile çok bölmeli ortamlarda çift düzlemli dengeleme ve RAID optimizasyonu için üretilmiştir. 

Yüksek performans, NAS için yüksek trafik süresince kullanıcılar için gecikme süresi veya çalışma süreleri anlamına gelir. Seagate, NAS sınıfı sürücülerdeki en yüksek performans ile rekabette öncülük ediyor. 

Seagate Kurtarma Veri Kurtarma. IronWolf Pro, herhangi bir mekanik, kaza sonucu ya da doğal felaket için ekstra rahat ortam sağlar. Kurum içi iyileşmenin% 90 başarı oranıyla Seagate, bir Kurtarma Veri Kurtarma planıyla sırtınızı kaldırabilir. 

Rotasyonel Titreşim (RV) hafifletme. IronWolf Pro, çok bölmeli NAS kasalarında yüksek performans sağlamak için standart RV sensörleri ile birlikte gelir. 

10 TB'a kadar kapasiteler. Daha fazla kapasite seçeneği, bütçeye sığacak daha fazla seçenek anlamına geliyor. Seagate, herhangi bir NAS kullanım durum senaryosu için ölçeklenebilir bir çözüm sunar. 

Daha fazla önbellekle devam edin. IronWolf, NAS'ın daha hızlı veri sunmasına olanak tanıyan yüksek önbellek seçenekleri sunar. 

Çok kullanıcılı teknolojiyle daha fazlasını yapın. 300TB / yıl kullanıcı iş yükü oranını sağlar. Birden fazla kullanıcı, yaratıcı bir profesyonel veya küçük işletme iseniz, iş yükünü kaldırabileceğini bilerek NAS sunucusuna güvenle yükleme ve veri yükleme imkânı bulur. 

Daima açık, her zaman erişilebilir 24x7 performans için tasarlandı. NAS üzerindeki verilerinize istediğiniz zaman, uzaktan veya sitede erişin. 

1.2M saat MTBF, bakım masraflarının düşürülmesiyle geliştirilmiş toplam sahip olma maliyetini (TCO) temsil eder.
Kullanımı
NAS sistemleri için

Boyutlar

Form faktörü
3.5 "
Yükseklik (maksimum)
26.11mm
Genişlik (maksimum)
101.85mm
Uzunluk (maksimum)
146.99 mm

Whatsapp Mesaj Gönder