SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 6TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST6000VN0041

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 6TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST6000VN0041

KDV Dahil Fiyat : 1546,72 TL
Dolar Fiyatı: 216,30$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Ironwolf Sabit Disk 6TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST6000VN0041

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız en ucuz Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir.ST6000VN0041 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz.Seagate ST6000VN0041 Dahili ürünümüz Nas Cihazları için özel üretilmiştir.İronwolf olarak satışa sunulan 6TB  kapasitesindeki ürün 3.5"boyutundadır.

Çeviklik Güç 
Herşey NAS için. 

Zor. Hazır. Ölçeklenebilir. 
Her şey için NAS, IronWolf var. Her zaman çalışır ve her zaman çalışır, IronWolf, optimum güvenilirlik ve sistem çevikliği için AgileArray ™ teknolojisi ile geliştirilir. Çok kullanıcılı teknoloji ve aşırı iş yükü oranları, IronWolf'ün kuruluşunuzla birlikte çalışmasını ve ölçeklenmesini sağlar. 

AgileArray ve NAS için IRONWOLF Gücü
IRONWOLF AgileArray ile inşa edilmiştir. NAS için mümkün olan en iyi NAS deneyimi için optimize edilmiş olan AgileArray, sürücü dengesi, RAID optimizasyonu ve güç yönetimi üzerine odaklanmaktadır. 

Çift düzlem dengesi ve Döngüsel Titreşim (RV) sensörleri - 6 TB, 8 TB ve 10 TB kapasitelerde mevcut - tutarlı bir performans ve güvenilirlik için çoklu-bay NAS muhafazaları titreşim azaltmak 
RAID optimizasyonu daha iyi veri hata kurtarma denetimi ile performans ve güvenilirliği artırır bütünlük 
Gelişmiş güç yönetimi, enerji tasarrufu ve NAS en gerektiğinde güç sağlar 

Multi-User Teknolojisi ile daha fazlası
çoklu kullanıcı teknolojisi ile NAS daha Do. IronWolf'de yıllık 180 TB'a kadar kullanıcı iş yüklerini etkinleştiren birden çok kullanıcı güvenle bir NAS sunucusuna veri yükleyebilir ve indirebilir. İster yaratıcı bir profesyonel olun ister küçük bir işletme olun, IronWolf yanınızda. 

IRONWOLF ve NAS Yaratıcı Anywhere Be
Genişletilebilir ve güvenilir depolama zamanında size ve yaratıcı iş tutmaya yardımcı olur. IronWolf, NAS'ınız için 24 × 7 uzaktan erişim, yedekleme ve her yerden dosya paylaşımı için harika bir arkadaştır ve fikir paylaşımı kolaylaştırır. Büyüyen ajanslar ve daha fazla depolama ihtiyacı için, IronWolf, NAS ölçeklenebilirlik zorluklarına hitap etmek için inşa edilmiştir. 

İş NAS büyümek
bir küçük işletme gelişen onunla gelişmek depolama ihtiyacı vardır. IronWolf, yalnızca titreşimi ele almakla kalmayıp yüksek veri trafik ağında yüksek kullanıcı iş yükü oranını idare eden çoklu RAID ortamlarında NAS için optimize edilmiştir. Çok kullanıcılı teknolojiye girin - IronWolf için yılda 180 TB'a kadar destek sağlayın. 

Oyun Daha IRONWOLF ile NAS donatılmış
modern oyun konsolları ev medya sunucusu olarak çifte görev yapar, ancak sınırlı depolama her dosya bir meydan okuma yerel olarak saklanan tutarak yapar. Oyuncular müzik ve videoları IronWolf ile donatılmış bir NAS'ye taşıyabilir ve medya akışında depolama hedefi olarak kullanabilirsiniz. Konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanın. 1 TB'dan 10 TB'a kadar değişen kapasitelerde NAS'dan istediğiniz tüm içeriği oyun konsolunuza aktarabilir ve yüksek tanımlı TV'nizde görüntüleyebilirsiniz. 

Medya hakim
IRONWOLF HDD'ler ile ev NAS medya imparatorluğu kurmak. IronWolf, sınıfı 10 TB'a kadar büyük sürücülerle depolama kapasitesinde liderlik ediyor ve NAS ile yüksek çözünürlüklü içeriği çalıştırmak için gereken performans. Binlerce tam uzunlukta HD film ve daha da fazla fotoğraf özel sunucunuzda saklayın. Bunu ev bulutu olarak düşünün.

Model

Marka
Seagate
Dizi
IronWolf
Model
ST6000VN0041

Performans

Arayüz
SATA 6.0Gb / sn
Kapasite
6TB
BGBG
7200 dev / dak
Önbellek
128MB

Özellikler

Özellikler
AgileArray ile NAS için optimize edilmiştir. AgileArray, en gelişmiş güç yönetimi ile çok bölmeli ortamlarda çift düzlemli dengeleme ve RAID optimizasyonu için üretilmiştir. 

Yüksek performans, NAS için yüksek trafik süresince kullanıcılar için gecikme süresi veya çalışma süreleri anlamına gelir. Seagate, NAS sınıfı sürücülerdeki en yüksek performans ile rekabette öncülük ediyor. 

10 TB'a kadar kapasiteler. Daha fazla kapasite seçeneği, bütçeye sığacak daha fazla seçenek anlamına geliyor. Seagate, herhangi bir NAS kullanım durum senaryosu için ölçeklenebilir bir çözüm sunar. 

Daha fazla önbellekle devam edin. IronWolf, NAS'ın daha hızlı veri sunmasına olanak tanıyan yüksek önbellek seçenekleri sunar. 

Çok kullanıcılı teknolojiyle daha fazlasını yapın. 180TB / yıl kullanıcı iş yükü oranını sağlar. Birden fazla kullanıcı, yaratıcı bir profesyonel veya küçük işletme iseniz, iş yükünü kaldırabileceğini bilerek NAS sunucusuna güvenle yükleme ve veri yükleme imkânı bulur. 

Daima açık, her zaman erişilebilir 24 × 7 performans için tasarlandı. NAS üzerindeki verilerinize istediğiniz zaman, uzaktan veya sitede erişin. 

1M saat MTBF, bakım masraflarının düşürülmesiyle geliştirilmiş toplam sahip olma maliyetini (TCO) temsil eder. 

En Uygun Uygulamalar 
- 1- 8-bay ağa bağlı depolama (NAS) için 
masaüstü RAID ve sunucuları - 
- Multimedya sunucu depolama 
- Özel bulut
Kullanımı
NAS sistemleri için

Boyutlar

Form faktörü
3.5 "
Yükseklik (maksimum)
26.11mm
Genişlik (maksimum)
101,60mm
Uzunluk (maksimum)
146.99 mm

Whatsapp Mesaj Gönder