SEAGATE Barracuda Sabit Disk 2TB Dahili 2.5" Sata 3.0 ST2000LM015

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Barracuda Sabit Disk 2TB Dahili 2.5" Sata 3.0 ST2000LM015

KDV Dahil Fiyat : 659,44 TL
Dolar Fiyatı: 91,67$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

 • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
 • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
 • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Barracuda  Sabit Disk 2TB Dahili 2.5" Sata 3.0 ST2000LM015 

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız en ucuz Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir.ST2000LM015 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate ST2000LM015  Dahili ürünümüz Notebooklar için özel üretilmiştir.Baracuda olarak satışa sunulan 2TB kapasitesindeki ürün 2.5” boyutundadır.

BarraCuda
 • En ince ve en yüksek kapasiteli 2.5 inç sabit disk kullanılabilir
 • Kolayca yükseltilebilen dizüstü bilgisayar / mobil depolama aygıtı için 7mm-500GB, 1TB ve 2TB kapasite seçeneklerini seçin
 • 3 TB ila 5 TB kapasite seçenekleri ile 15 mm BarraCuda 2,5 inç sabit disk, oyunlarınızın, müziklerin, filmlerinizin ve daha fazlasının çoğunu kolayca depolamanızı sağlar
 • Yükselticiler için DIY dış kutu kurulumu için piyasadaki en yüksek kapasiteli 2,5 inç sürücüler
 • SATA 6Gb / s arabirimi patlaması performansını optimize eder
 • Çok Katmanlı Önbellek Teknolojisi, keskin bir performans sunar
 • Daha düşük güç tüketimi

Ürün Açıklaması:

Çok yönlü ve güvenilir olan Seagate BarraCuda 2,5 inçlik sürücüler, 20 yıllık bir sürede süper güvenilir ürün ailesinin en yeni jenerasyonudur. BarraCuda disklerini tüm bilgisayar ihtiyaçlarınız için kullanın - filmlerinizi ve müziklerinizi çalıştırın, oynatın ve saklayın.

Anahtar Kelimeler: Harici sabit disk, hepsi bir arada masaüstü sürücüsü, ultra ince masaüstü sürücüsü, kişisel sabit disk, iş amaçlı sabit disk, 500GB, 1TB, 2B 3TB, 4TB, 5TB güvenilir, güvenilir, dizüstü bilgisayar, mobil pc, dizüstü bilgisayar

HAZIRDA ÇOK YÖNLÜLÜK

Çok yönlü ve güvenilir olan Seagate'in ürkütücü BarraCuda diskleri geçmişten ilham alınarak geleceğe hazır. BarraCuda 2.5 inçlik sürücüler, 7mm ve 15mm z yükseklikleri, tüm bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılamak için düşük maliyetli bir yoldur.


En Uygun Uygulamalar

 • Dizüstü bilgisayar ve mobil depolama
 • Harici depolama sistemleri
 • Hepsi birarada PC'ler
 • Ultra ince masaüstü bilgisayarlar

Çok Katmanlı Önbellek Teknolojisi

BarraCuda ailesindeki tüm sabit diskler, Çok Katmanlı Önbellek Teknolojisi (MTC) ile donatılmıştır. MTC PC'nizi yeni performans seviyelerine çıkarır. NAND Flash, DRAM ve ortam önbellek teknolojilerinin akıllı katmanlarını uygulayarak, BarraCuda veri akışını optimize ederek gelişmiş uygulama ve okuma performansı sunarak, uygulamaları ve dosyaları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı yüklemenizi sağlar.

Büyük Kapasite

Hepsini saklayın. BarraCuda, 5 TB'ye kadar kapasiteyle piyasadaki en geniş depolama seçenekleri sunar. 2,5 inçlik bir form faktörü ile kullanıcılar, dizüstü bilgisayarlarını, mobil cihazlarını, harici depolama birimlerini veya hepsi birarada PC sistemlerini kolaylıkla yükseltebilirler.

Model

Marka
Seagate
Dizi
BarraCuda
Model
ST2000LM015

Performans

Arayüz
SATA 6.0Gb / sn
Kapasite
2TB
Önbellek
128MB
BGBG
5400 Dev / dak

Özellikler

Özellikler
5 TB'a kadar kapasiteye sahip en geniş 2,5 inç sabit sürücü portföyü ve çeşitli hesaplama uygulamaları için uygun 7 mm ve 15 mm form faktörleri. 

İnce ve hafif dizüstü bilgisayarların ve daha küçük form faktörlü sistemlerin kesintisiz yükseltilmesini sağlayan 7mm z yüksekliğinde 2 TB'a kadar depolama alanı ile en ince ve en hafif 2.5 inçlik sabit disk. 

140MB / s'ye kadar hızlı veri hızları üstün PC son kullanıcı deneyimini ve daha hızlı dosya aktarımını mümkün kılar. 

2,5 inç, 15 mm z yükseklikte sabit sürücüler, harici veya hepsi birarada depolama için kullanılabilen en yüksek kapasiteli 2,5 inç sabit sürücüleri sunarak, 3TB ila 5TB kapasiteyi sunar. 

15mm z yükseklik, sistem ısı üretimini ve titreşimi azaltmak için daha ince hepsi bir arada masaüstü PC sürücüleri sağlar. 

3TB ila 5TB arası sürücüler için düşük başlatma akımı yapılandırmaları, USB-2 harici kutular gibi eski düşük akımlı sistemlerde kullanım sağlarken, aynı zamanda güç tüketimini de düşürür. 

5 TB sürücüler 1.25 milyon şarkı ve 600 saat HD video depolayabilir.
Kullanımı
Günlük Hesaplama İçin

Boyutlar

Form faktörü
2.5 "
Yükseklik (maksimum)
7 mm
Genişlik (maksimum)
69.85mm
Uzunluk (maksimum)
100,35 mm


Whatsapp Mesaj Gönder