SEAGATE Expansion 2TB Taşınabilir Disk 2.5" Harici USB 3.0 Siyah STEA2000400

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Expansion 2TB Taşınabilir Disk 2.5" Harici USB 3.0 Siyah STEA2000400

KDV Dahil Fiyat : 442,39 TL
Dolar Fiyatı: 65,00$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Expansion 2TB Taşınabilir Disk 2.5" Harici USB 3.0 Siyah STEA2000400

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir. STEA2000400 kodlu ürünümüzü size en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate STEA2000400 Harici ürünümüz yedekleme için özel üretilmiştir. Expansion olarak satışa sunulan 2TB kapasitesindeki ürün 2.5” boyutundadır.


Seagate® Expansion™ taşınabilir sabit diskinin bu ve benzeri özellikleri, bu diski kutusundan çıkar çıkmaz kolayca kullanmanızı sağlar. 

Ekteki USB kablosunu doğrudan bilgisayarınıza takmanız yeterlidir – harici güç kablosu gerekmez. 


Disk, Windows işletim sistemi tarafından otomatik olarak tanınır – herhangi bir yazılımı kurmak veya yapılandırmak gerekmez. 

Dosyaları Expansion taşınabilir diskine kaydetmek için sürükleyin ve bırakın.Tümleşik güç yönetimi, otomatik olarak enerji tasarrufu sağlayan bir çalışma garanti eder.


Dijital fotoğraflar, video ve müzik dosyaları, bilgisayarınızın depolamasını yorarak, dahili sabit diskinin kapasitesi doldukça performansın düşmesine neden olur. 

Expansion taşınabilir sabit diski, 1 TB modelinin aşağıdakiler için yeterli depolama alanı sunan bir kapasite yelpazesinde satılır:


Maksimum 1000 saat dijital video

Maksimum 250 tane 2 saatlik DVD film

Maksimum 320.000 dijital fotoğraf

Maksimum 16.660 saat dijital müzikExpansion taşınabilir sabit diski, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kurulur. 


Kutusundan çıkardıktan sonra birkaç saniye içinde dijital dosyalarınızı bu harici sabit diske kaydetmeye başlayabilirsiniz. Seagate Expansion Taşınabilir sabit diski, bilgisayarınıza anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar

Whatsapp Mesaj Gönder