SEAGATE Exos Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NM0055

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Exos Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NM0055

KDV Dahil Fiyat : 2758,35 TL
Dolar Fiyatı: 385,74$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Exos Sabit Disk 8TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST8000NM0055                

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir. ST8000NM0055 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate ST8000NM0055 Dahili ürünümüz  Nas Cihazları için özel üretilmiştir. Exos Diski olarak satışa sunulan 8TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.

Performanstan Ödün Vermeden 8 TB'ye Kadar Güvenle Veri Depolayın.

Son kuşak HDD'lerden yüzde 100'ün üzerinde daha yüksek rasgele erişim performansıyla verilere hızla erişin ve veri depolayın Yapılandırılmamış verilere aynı 3,5 inç alanda güvenilir erişim için sunulan başarısı kullanımda kanıtlanmış dokuzuncu nesil teknoloji ile rahat edin! Her gün, her işlemde 7x24 tutarlı performansı garantileyen bir diske güvenin 12 Gb/sn SAS ve SATA 6 Gb/sn arabirim seçenekleriyle çoğaltılan ve RAID toplam depolama sistemlerine verimli bir şekilde kolay entegrasyon sağlar.

Maksimum Kapasite ve Hız İçin Tasarlanmıştır

Seagate'in 8 TB nearline bir disk için endüstrinin en iyi yanıt sürelerini sağlayan Enterprise Capacity 3.5 HDD'si, kapsamlı gelişmiş önbelleğe alma teknolojimiz sayesinde en hızlı veri aktarımlarını sunar. Günümüzde piyasadaki en verimli ve en ekonomik veri merkezi alanında depolama iş yükü gereksinimlerinizi karşılayın. PowerBalance™, PowerChoice™ ve RAID Rebuild™ gibi kullanıcı tarafından tanımlanabilen yenilikçi teknolojilerle toplu depolama ihtiyaçlarınızı, toplam sahiplik maliyetini düşürmede daha büyük iyileştirmeler yapacak şekilde uyarlama olanağına sahipsiniz.


https://www.seagatesatis.com/images/dahili-diskler-seagate-satis01.jpg

Dünya Sınıfı Güvenilirlik Yüksek Kapasiteyle Bir Araya Geliyor

Seagate'in 8 TB Enterprise Capacity 3.5 HDD ile maksimum yoğunlukta sunucu ve depolama çözümleri oluştururken, depolama altyapınızın büyüyen kapasite ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ölçeklendirilebileceğini ve kullanıcılarınıza tutarlı ve tahmin edilebilir bir yanıt süresi sunacağını bilerek içinizi rahat tutabilirsiniz. Yılda 550 TB kurumsal sınıf nearline iş yükleri destekleyecek şekilde tasarlanan ve 2 milyon saat MTBF ve 5 Yıllık Sınırlı Garanti ile desteklenen Enterprise Capacity 3.5 HDD, tüm toplu depolama SLA'larınızı karşılamanıza yardımcı olur.

https://www.seagatesatis.com/images/dahili-diskler-seagate-satis02.jpg

7/24 Dünyası İçin Güvenilir ve Sağlam Toplu Veri Depolaması

Çok diskli kasada yüksek kapasiteli depolama, önceden tahmin edilebilir ve tutarlı performans gerektirir. Enterprise Capacity 3.5 HDD, masaüstü HDD'lerin nominal iş yükünün 10 katı fazla miktar olan yıllık 550 TB'lık kapasitelere kadar işletme sınıfı nearline iş yüklerini desteklemek üzere üretilmiştir. Enterprise Capacity 3.5 HDD'nin güç koşullu toplu depolama Hizmet Düzeyi Sözleşmelerini yerine getirmenize yardımcı olacağı açıktır. Mevcut platformlarla entegrasyon için 12 Gb/sn SAS veya SATA 6 Gb/sn arabirimler arasından seçim yapabilirsiniz.

Verileri SED Seçenekleriyle Koruyun

Enterprise Capacity 3.5 HDD, verileri ait oldukları yerde yani diskte korunmasını sağlar. Disklerin kolayca ve maliyetli düşük olarak elden çıkarılması için devlet düzeyi SED FIPS 140-2 seçeneği1ile Seagate Instant Secure Erase2} teknolojisini kullanan SED modelleri arasında seçim yapın.

Sabit Diskte Ne Var?

§  Seagate’in en son gelişmiş önbellek teknolojisinden yararlanan çok hızlı 8 TB'lık nearline sabit diskler

§  Yılda 550 TB ile masaüstü disklerinin 10 katı iş yükü değeri sağlar

§  En yüksek alan güvenilirlik dereceleri ve 2 milyon saatlik MTBF ile desteklenen başarısı kanıtlanmış geleneksel PMR teknolojisi

§  Kolay entegrasyon için 12 Gb/sn SAS ve SATA 6 Gb/sn arabirimler

§  Yapılandırılmamış veriler için mükemmel G/Ç İşlemi/sn/TB depolama oranı

§  Alan yoğunluğunda (son kuşak 6 TB'lık HDD'lere oranla) yüzde 33'lük artış

§  Düşük güç tüketimiyle dengeli bir performans isteyenler için kullanıcı tarafından tanımlanabilen PowerBalance™ özelliği

§  Diskleri güvenli, kolay ve düşük masraflı bir şekilde kullanımdan çıkarmak için SED disklerde Seagate Anında Güvenli Silme özelliği

 

Whatsapp Mesaj Gönder