SEAGATE Constellation Sabit Disk 3TB Dahili 3.5" SATA 6GB / S ST3000NM0033

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Constellation Sabit Disk 3TB Dahili 3.5" SATA 6GB / S ST3000NM0033

KDV Dahil Fiyat : 719,30 TL
Dolar Fiyatı: 100,59$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Constellation Sabit Disk 3TB Dahili 3.5"  SATA 6GB / S ST3000NM0033

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız en ucuz Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir. ST3000NM0033 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate ST3000NM0033 Dahili ürünümüz Masaüstü Bilgisayarlar için özel üretilmiştir.3TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.

Constellation ES.3 sürücü beklentilerini karşılamak ve aşmak için tasarlanmıştır. Maksimum kapasite ve sağlam kurumsal güvenilirlik sunan, sizin kurumsal depolama supersize için sürdürülebilir bir çözüm sağlar ve iktidar altında gelmesini sağlar. 

EN YÜKSEK KAPASITELI
Constellation ES.3 3,5 inçlik HDD form faktöründe dünyanın en yüksek kapasiteleri vardır. 4TB (ST3000NM0033 modeli 3TB kapasiteli) kadar kapasitelerde kurumsal sınıf, 7200 RPM sürücülerle maliyetli maksimum kapasite depolama çözümleri oluşturun.

24 × 7 ENERJI TASARRUFLU VERI ERIŞIM
Constellation ES.3 sanayi-az ortalama 10.68W daha en düşük işletim gücü sunuyor. Ayrıca, Constellation ES.3 sabit diskleri örgütleri% 90 daha fazla güç tasarrufu elde optimal enerji kullanımı için sistemler terzi izin T10 ile uyumlu güç yönetimi standardı sağlayan gelişmiş PowerChoice teknolojisi ile daha da güç azaltılması.

GÜVENILIR VE KORUYUCU
Constellation ES.3 hata düzeltme, süper-parite ve doğru veri depolama her zaman için uçtan uca SAS tabanlı veri bütünlüğü gelişmiş sağlar. Çok sürücü firmware ve gelişmiş döngüsel titreşim toleransı Powered by Constellation ES.3 tutarlı ve güvenilir performans sağlamak için yardımcı olabilir. Buna ek olarak, yaşadığı on FIPS 140-2 ve Seagate Anında Güvenli Silme ile Kendiliğinden Şifrelemeli Disk seçeneği ile Arabalı saldırıdaki verilerini korumak.

SEAGATE CONSTELLATION® ES.3 SATA 6GB / S 3-TB SABIT DISK

  • Hızlı bir şekilde erişmek ve önceki nesle göre cayır cayır yanan hızlı rastgele 100 performans üzerinde% daha hızlı olan kritik veri depolamak
  • yapılandırılmamış veriler hepsi güvenilir erişim için sahada kanıtlanmış, dokuzuncu nesil teknolojisi ile kafanız rahat olsun aynı 3.5-inç ayak izi içinde!
  • 24 × 7 kesintisiz performans her işlem sağlamak için yardımcı olur, her gün
  • Verimli 12Gb / s SAS ve SATA 6Gb / s arayüz seçenekleri ile çoğaltılmış ve RAID yığın depolama sistemlerine kolay entegrasyon sağlar

ÖZELLIKLER

WORLD-CLASS GÜVENILIRLIK YÜKSEK KAPASITELI TOPLANDI

3TB Kurumsal Kapasite 3.5 HDD ile maksimum yoğunluk sunucu ve depolama çözümleri oluştururken, sizin kullanıcılara tutarlı ve öngörülebilir yanıt oranını sunarken depolama altyapısı, büyüyen kapasite ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklenebilir olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz. 550TB / yr kurumsal sınıf nearline iş yüklerini desteklemek için inşa edilen ve 2M saat MTBF yanı sıra 5 Yıllık Sınırlı Garanti tarafından desteklenen, 3.5 HDD yardımcı Kurumsal Kapasite size toplu depolama SLA karşılamak sağlamak için.

24 × 7 DÜNYA IÇIN GÜVENILIR, SAĞLAM TOPLU VERI DEPOLAMA

çok sürücülü kasalarda için yüksek kapasiteli depolama öngörülebilir ve güvenilir bir performans gerektirir. Kurumsal Kapasite 3.5 HDD kurumsal sınıf nearline iş yüklerini desteklemek için kurulmuştur masaüstü sabit disklerin puan iş yükü × 10 kadar yılda 550TB, yukarı.Açıkçası, Kurumsal Kapasite 3.5 HDD size titiz toplu depolama SLA karşılamasını sağlamak için yardımcı olabilir. 12Gb / s SAS ya da mevcut platformlar kolay entegrasyon için SATA 6Gb / s arabirimleri seçin.

SED SEÇENEKLERI ILE VERI KORUMA

Kurumsal Kapasite 3.5 HDD o yaşıyor-sürücüye verileri korur. Devlet düzeyinde SED, FIPS 140-2 seçim seçeneği 1 Seagate Anında ya da SED modelleri Sil Güvenli 2 kolay ve uygun maliyetli sürücü bertarafı için teknoloji.


Whatsapp Mesaj Gönder