SEAGATE Baracuda Sabit Disk 4TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST4000DM004

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Baracuda Sabit Disk 4TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST4000DM004

KDV Dahil Fiyat : 737,28 TL
Dolar Fiyatı: 102,49$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Baracuda Sabit Disk 4TB Dahili 3.5" Sata 3.0 ST4000DM004
Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir.ST4000DM004  kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate ST4000DM004  Dahili ürünümüz Masaüstü bilgisayarlar için özel üretilmiştir.Baracuda olarak satışa sunulan 4TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.

Seagate Barracuda 7200,15 ST4000DM004 4TB 5900RPM 256MB Önbellek SATA 6.0Gb / s 3.5" Dahili Masaüstü Sabit Disk -. Kurtarmayacaksa / 1 Yıl Garanti süresi, ile kullanılabilir sizi yavaşlatacak olmaz yeşil güç sağlayan w SATA 6Gb / s arayüzü ve 128 MB önbellek ve endüstrinin sadece 5900 dev / dak'lık sıkma hızıyla birlikte yeşil güç sürücüsü kategorisinde en iyi performansı aldığınızdan emin olabilirsiniz.Ayrıca Seagate SmartAlign teknolojisi, Gelişmiş Format (AF), 4K Yüksek kapasiteli Barracuda Green sürücüleriyle, benzer AF sürücüler için gerekli zaman alıcı tümleştirme yardımcı programlarına gerek yoktur.


Temel Özellikler ve Yararları:

Benzersiz 5900 devir / dakikalık hız, mevcut en hızlı performansa sahip eko dostu sürücü sunar. (düşük sıcaklıkta çalışın)

Seagate SmartAlign teknolojisi, herhangi bir güçlük çekmeden, yeni Advanced Format 4K sektörünün tüm avantajlarından yararlanmanıza olanak tanır - hiçbir yardımcı programı yok, fazladan adımlar yok.

SATA 6Gb / s arayüzü ve 128MB önbellek performansı en üst düzeye çıkarır.

Düşük güç tüketimi, çevresel uygunluk materyallerini kullanma konusunda liderlik ile birleştiğinde, performans için çevresel sorumluluğu feda etmek zorunda kalmazsınız.

Soğuk ve sessiz çalışma

En Uygun Uygulamalar:

Doğrudan Bağlı Depolama Aygıtları-USB / FireWire / eSATA

Ağa Bağlı Depolama aygıtları ve Windows depolama sunucuları

Çevre dostu PC'ler

Yüksek kapasiteli masaüstü depolama

Seagate'in Seagate BarraCuda® diskleri size zaman kazandırır. SATA 6Gb / s arabirimi ve 64MB önbellek ile mevcut ve endüstrinin sadece 5900 dev / dak'lık sıkma hızıyla birleştiğinde, yeşil güç sürücüsü kategorisinde en iyi performansı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Seagate SmartAlign ™ teknolojisi, 4K standardı olan Advanced Format (AF) 'ye geçişinizi basitleştirir. Benzer AF sürücüleri tarafından ihtiyaç duyulan zaman alıcı tümleştirme yardımcı programlarına gerek yoktur.

Whatsapp Mesaj Gönder