SEAGATE Backup Plus 10 TB Taşınabilir Disk 3.5 " Harici USB 3.0 Siyah STEL10000400

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Backup Plus 10 TB Taşınabilir Disk 3.5 " Harici USB 3.0 Siyah STEL10000400

KDV Dahil Fiyat : 1932,14 TL
Dolar Fiyatı: 285,69$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Backup Plus 10 TB Taşınabilir  Disk 3.5 " Harici USB 3.0  Siyah STEL10000400

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir. STEL10000400 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate STEL10000400 Dahili ürünümüz Nas Cihazları için özel üretilmiştir Backup Plus olarak satışa sunulan 10TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.

Seagate Depolama Ünitesi toplam 10TB kapasitesi ile 3.5" boyutundadır. NTFS Dosya Format Sistemi STEL10000400 modeli SATA3 (Gb/s) arabirimindedir.

Yeterince Fazla Alan. Ve Daha Fazlası.

Seagate® Backup Plus Desktop diskleri, 10 TB'ye varan kapasiteler ve USB 3.0 hub seçeneğiyle sunulur. Farklı platformlarla olan uyumluluğu, benzersiz güvenilirlik ve hızı sayesinde istediğiniz her şeyi yedekleyebilirsiniz.

Harika özelliklerle masaüstü diskine entegre edilmiş hepsi bir arada veri hub'ı ve şarj istasyonu olarak kullanılabilen Backup Plus Hub diskinden yararlanın.

Yedekleyin. Bağlayın. Şarj edin.

Ön tarafında bulunan iki adet entegre USB bağlantı noktası sayesinde, sisteminiz kapalı ya da bekleme modunda olsa bile dosyalarınızı, değerleri fotoğraflarınızı ve videolarınızı tabletinize, akıllı telefonunuza veya kameranıza bağlanıp bu cihazları şarj ederken yedekleyebilirsiniz.

Basit PC Yedeklemesi

En sevdiğiniz dosyalarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız, indirilebilir Seagate yedekleme yazılımı sayesinde PC'nizden kolayca yedeklenebilir.

Mac® ve Windows Hazır

Backup Plus Taşınabilir Disklerinizi yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan hem PC hem de Mac bilgisayarlarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Mac'inize NTFS sürücülerini yüklemeniz yeterli olacaktır.Cihazlarınızı yönetip şarj etmenizi sağlayan entegre USB 3.0 hub ile kolay yedekleme Seagate® Backup Plus Hub diski, bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız için kolay dosya yedeklemesi ile harici diskinizi optimize eder. Ayrıca, USB ile bağlanan cihazlarınızı da akıllı USB hub ile şarj edip yönetir. Yüksek hızlı USB 3.0 ve 2.0 bağlantısı, bilgisayarınızda tak-çalıştır işlevi sağlar. Disk, Windows bilgisayarlar için biçimlendirilmiştir. Mac® için verilen NTFS sürücüsünü Mac bilgisayarınıza kurarak, diski yeniden biçimlendirmeden Windows ile Mac bilgisayarlarda birlikte kullanabilirsiniz.1 Ön yüzdeki iki adet akıllı USB 3.0 bağlantı noktası, bilgisayarınız kapalı olduğu zamanlarda bile telefon, tablet, kamera gibi harici cihazlarınızdan ikisini bağlamanıza ve şarj etmenize imkan tanıyarak diskinizin işlevini artırır. En sevdiğiniz dosya, fotoğraf ve videolarınızı Seagate yedekleme yazılımını kullanarak PC'niz üzerinden yedekleyin. Backup Plus Hub diskinizdeki dosyalarınızı istediğiniz gibi korumak için tek tıklamalı yedeklemeyi çalıştırın veya otomatik bir yedekleme planı zamanlayın. 1 Time Machine yedeklemesi için biçimlendirme gerekir.

 

Whatsapp Mesaj Gönder