SEAGATE Backup Plus 1TB Harici Disk2.5" Usb 3.0 STDR1000202

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Backup Plus 1TB Harici Disk2.5" Usb 3.0 STDR1000202

KDV Dahil Fiyat : 319,88 TL
Dolar Fiyatı: 47,00$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE Backup Plus  1TB  Harici Disk2.5" Usb 3.0 STDR1000202


Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir.STDR1000202 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate STDR1000202 Harici ürünümüz yedekleme için özel üretilmiştir.   Backup Plus olarak satışa sunulan 1TB kapasitesindeki ürün 2.5” boyutundadır.

Seagate Backup Plus

Yaşam, hızlı geçer. Hiçbir şeyi kaybetmeyin.
Seagate’in Backup Plus taşınabilir diski, yaşamınızın kalan kısmına engel olmaksızın bütün dijital yaşamınızı kolayca koruma ve paylaşma yoludur.

Eşyalarınızı kolay ve esnek yedeklemelerle koruyun Sosyal ağlarınızdan fotoğrafları otomatik olarak kaydedin Fotoğraf ve videoları tek tıkla sosyal ağlarda paylaşın Thunderbolt™ teknolojisine veya FireWire® 800’e yükselterek, aktarma hızlarınızı kolayca artırın (Ayrıca alınması gerekir)

Kolay yedekleme. Seagate Dashboard üzerinden iki kolay yedekleme seçeneğinden birini seçin ve sonra onu unutun.

Kibar, taşınabilir tasarım. Eşyalarınızın her yerde güvende olmasını sağlayın. USB gücü, harici bir güç kaynağı gerekmediği anlamına gelir.

PC veya Mac ile çalışır. Yeniden biçimlendirme yapmadan PC veya Mac bilgisayarınızda değişmeli olarak kullanın.

USB 3.0 tak-çalıştır. (Ayrı satılan) ek adaptörlerle kolayca Thunderbolt™ teknolojisine veya FireWire® 800’e de yükseltebilirsiniz. USB 3.0 ayrıca USB 2.0 ile geriye de uyumludur.

Backup Plus nedir? Backup Plus, Seagate’in fotoğraf ve filmlerle daha fazlasını yapmanıza izin veren, dijital yaşamınızdaki her şeyi koruyan ve onu kolay anlaşılır tek bir panodan yöneten kullanışlı harici disk serisidir.

Teknik Özellikler
Model : Backup Plus
Üretici Kodu : STDR1000202
Tip : Harici
Boyut: 2.5''
Kapasite : 1TB
Arayüz : SuperSpeed USB 3.0
Renk: Siyah
Boyutlar : Yükseklik 12,1 mm; Genişlik 76 mm ; Uzunluk 113.5 mm
Ağırlık : 140 Gr

Sistem Koşulları : Windows® 8, Windows® 8.1, Windows® 7, Windows Vista®, Windows XP SP3 (32 bit ve 64 bit) işletim sistemi veya Mac OS X 10.6 veya üstü SuperSpeed USB 3.0 bağlantı noktası (USB 3.0 aktarım hızları veya USB 2.0 aktarım hızlarında USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye doğru uyum için gereklidir)


Kutunun İçeriği:
*Seagate Backup Plus diski
*Seagate Dashboard, diske önceden yüklüdür
*Mac için NTFS sürücüsü diskte önceden yüklüdür.Mac için yeniden
biçimlendirilmesi gerekebilir.
*USB 3.0 arabirimi adaptörü
*18 inçlik USB 3.0 kablosu
*Özet Kılavuz

Genel Özellikler:
Seagate Backup Plus ile dijital yaşamınızı bilgisayarınızda ve bulutta kolayca yedekleyin
Seagate® Backup Plus taşınabilir disk, bütün dijital yaşamlarını yerel olarak, bulutta veya sosyal ağlarda saklamak isteyen tüketiciler için yedekleme işlemini basitleştirir. Tek tıklamayla bir plan ayarlamak veya planlanmış yerel yedeklemenizi özelleştirmek için, Seagate Dashboard üzerinden Koru işlevini kullanın. Her hangi bir veri kaybı riskine karşı dosyalarınızın birden fazla kopyasını tutun. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, Kaydet özelliği sayesinde en sevdiğiniz sosyal ağlarda yedeklenebilir. Artık birçok kişi akıllı telefonlarını, paha biçilmez anlarını yakalamak için kullanıyor.

Bu cihazların kullanımları kolaydır, ancak depolama, güçlü özelliklerinden biri değildir. Bir anı yakalayın, bir sosyal ağ sitesinde yayınlayın ve Seagate Dashboard’un yayınlanan tüm içeriği otomatik olarak yedeklemesini sağlayın. Dosya yanlışlıkla cihazdan silinse bile, başka bir kopyası bekleyebilir.

Paylaş özelliği, bilgisayarınızdan sosyal ağlara aynı anda birden fazla dosyanın yüklenmesine izin verir. Yeni bir albüm oluşturmadan bireysel dosyaları karşıya yükleme günleri artık geride kaldı! Doğrudan karşıya yüklemek istediğiniz dosyaları seçin, onları yayınlamak istediğiniz yeri belirleyin ve hatta yorum ekleyin. Sosyal profilinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mac için önceden yüklü NTFS sürücüsünü kurun ve diski yeniden biçimlendirmeden, PC ile Mac® bilgisayarlar arasında değişmeli olarak kullanın. Seagate Backup Plus tasarımıyla daha fazla esneklik için, kullanılabilir ek adaptörle ekteki USB 3.0 arabiriminden Thunderbolt™ teknolojisine veya FireWire® 800’e yükseltebilirsiniz.

Whatsapp Mesaj Gönder