SEAGATE Enterprise Sabit Disk 4TB Dahili i 3.5" Sata 3.0 ST4000NM0033

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

SEAGATE Enterprise Sabit Disk 4TB Dahili i 3.5" Sata 3.0 ST4000NM0033

KDV Dahil Fiyat : 1740,86 TL
Dolar Fiyatı: 242,00$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

SEAGATE  Enterprise Sabit Disk 4TB Dahili i 3.5"  Sata 3.0 ST4000NM0033

Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız en ucuz Seagate ürünü Seagate Türkiye garantilidir. ST4000NM0033 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. Seagate ST4000NM0033 Dahili ürünümüz Masaüstü Bilgisayarlar için özel üretilmiştir. Enterprise olarak satışa sunulan 4TB kapasitesindeki ürün 3.5” boyutundadır.
  • Güvenilir, 24x7 toplu veri depolama için mükemmel
  • SATA 6GB / s, 7200 RPM performansı
  • En iyisi sınıfı enerji verimliliği

SEAGATE CONSTELLATION® ES.3 SATA 6GB / S 4-TB SABIT DISK

 

Güvenle Performans ödün vermeden Veri 8 TB'a kadar saklayın

  • Hızlı bir şekilde erişmek ve önceki nesle göre cayır cayır yanan hızlı rastgele 100 performans üzerinde% daha hızlı olan kritik veri depolamak
  • yapılandırılmamış veriler hepsi güvenilir erişim için sahada kanıtlanmış, dokuzuncu nesil teknolojisi ile kafanız rahat olsun aynı 3.5-inç ayak izi içinde!
  • 24 × 7 kesintisiz performans her işlem sağlamak için yardımcı olur, her gün
  • Verimli 12Gb / s SAS ve SATA 6Gb / s arayüz seçenekleri ile çoğaltılmış ve RAID yığın depolama sistemlerine kolay entegrasyon sağlar

ÖZELLIKLER

ETKILEYICI KAPASITE TASARLANAN FOR SPEED

 

Bir 8TB için endüstrinin en iyi yanıt süreleri destekleyen bir nearline sürücü, Seagate ® Kurumsal Kapasite 3.5 HDD kapsamlı gelişmiş önbelleğe alma teknolojisi sayesinde hızlı veri aktarımı sayesinde sağlar.
Piyasada bulunan en verimli ve maliyet-etkin veri merkezi ayak izi depolama iş yükü gereksinimlerini karşılamak. Power Balance gibi yenilikçi teknoloji gelişmeler ile ™ , PowerChoice ™ ve RAID yeniden ™ , size TCO daha büyük iyileştirmeler için toplu depolama gereksinimlerini özelleştirebilirsiniz

 

WORLD-CLASS GÜVENILIRLIK YÜKSEK KAPASITELI TOPLANDI

8TB Kurumsal Kapasite 3.5 HDD ile maksimum yoğunluk sunucu ve depolama çözümleri oluştururken, sizin kullanıcılara tutarlı ve öngörülebilir yanıt oranını sunarken depolama altyapısı, büyüyen kapasite ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklenebilir olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz. 550TB / yr kurumsal sınıf nearline iş yüklerini desteklemek için inşa edilen ve 2M saat MTBF yanı sıra 5 Yıllık Sınırlı Garanti tarafından desteklenen, 3.5 HDD yardımcı Kurumsal Kapasite size toplu depolama SLA karşılamak sağlamak için.

24 × 7 DÜNYA IÇIN GÜVENILIR, SAĞLAM TOPLU VERI DEPOLAMA

Çok sürücülü kasalarda için yüksek kapasiteli depolama öngörülebilir ve güvenilir bir performans gerektirir. Kurumsal Kapasite 3.5 HDD kurumsal sınıf nearline iş yüklerini desteklemek için kurulmuştur masaüstü sabit disklerin puan iş yükü × 10 kadar yılda 550TB, yukarı.Açıkçası, Kurumsal Kapasite 3.5 HDD size titiz toplu depolama SLA karşılamasını sağlamak için yardımcı olabilir. 12Gb / s SAS ya da mevcut platformlar kolay entegrasyon için SATA 6Gb / s arabirimleri seçin.

SED SEÇENEKLERI ILE VERI KORUMA

 

Kurumsal Kapasite 3.5 HDD o yaşıyor-sürücüye verileri korur. Devlet düzeyinde SED, FIPS 140-2 seçim seçeneği 1 Seagate Anında ya da SED modelleri Sil Güvenli 2 kolay ve uygun maliyetli sürücü bertarafı için teknoloji.

 


Whatsapp Mesaj Gönder