Lacie Rugged Mini Harici Disk 1TB 2.5" LAC9000488

Seagate Dahili Disk - Masaüstü Diski, Güvenlik Kamerası Diski, Nas Disk Satış

Lacie Rugged Mini Harici Disk 1TB 2.5" LAC9000488

KDV Dahil Fiyat : 1813,87 TL
Dolar Fiyatı: 252,15$ +KDV

SeagateSatis.com'dan alacağınız ürünlerin tamamı;

  • Seagate Türkiye'den temin edilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz Seagate Türkiye garantilidir.
  • Faturalı ve orjinaldir.

Bu sayede; hızlı, ekonomik ve güncel ürün gönderimi sağlanmaktadır.


Adet:

Ücretsiz Kargo
Orijinal Seagate Ürünü, Orijinal Seagate Türkiye Garantili

Lacie Rugged Mini Harici Disk 1TB 2.5" LAC9000488


 Seagatesatis.com dan en uygun fiyata alacağınız LaCie ürünü Seagate Türkiye garantilidir.STEV1000400 kodlu ürünümüzü size en ucuz fiyata sunmaya çalışıyoruz. LaCie  STEV1000400  Harici ürünümüz depolama için özel üretilmiştir.Rugged Mini olarak satışa sunulan 1TB kapasitesindeKİ ürün 2.5" boyutundadır.


Profesyonel All-Terrain Depolama 
Thunderbolt | USB 3.0 
  • Alanında zor. Her yerde hızlı.
  • kadar 387 MB Thunderbolt hızları / s *
  • evrensel bağlantı için USB 3.0
  • Otobüs tam hareketlilik desteklenmektedir
  • arazi kullanımı için dayanıklı şok, toz ve su
  • Neil Poulton tarafından tasarımı
  • Mac® ve PC ile uyumlu sertifikalı

Yeni LaCie Sağlam ile, off-road gitmek bile, proje zamanında kalır. IP Thunderbolt ve USB 3.0 ile elementler ve körleme-hızlı hızlarda direnç 54-puan ile dayanıklılık, hareketlilik ve hız arasında ödün vermek zorunda değilsiniz. 

No-Uzlaşma Hız
USB 3.0 ve Thunderbolt arayüzlerine Mac ve PC sayesinde yıldırım hızlı aktarım hızları alın. Mevcut olan en hızlı bus-powered ürünlerden biri * - SSD sürümü ile LaCie engebeli 387 MB / s'ye kadar sunar. Sabit disk versiyonu yedekleyin kadar 122 MB / s FireWire 800 üzerinden% 35 iyileşme gerçekleştiren ve zamanın bir kısmını veri dağlar aktarın.Belirgin daha duyarlı fotoğraf kütüphanesi tarama keyfini çıkarın. 

Evrensel Bağlantı
proje harici sürücü ve bilgisayarınız arasında uyumsuzluk tarafından raydan olsun izin vermeyin. Her iki USB 3.0 ve Thunderbolt arayüzleri ile, LaCie Sağlam Mac ve PC için mükemmel bir eştir. USB 3.0 geriye dönük olarak uyumlu olduğundan, her yerde, herhangi bir standart bilgisayara bağlayabilirsiniz. Eğer onu kaybetmek asla böylece entegre Thunderbolt kablosu da, kullanımda değilken yer kaplamadan durur. LaCie Sağlam ayrıca, USB 3.0 ve Thunderbolt kabloları ile güçlendirilmiş tam otobüs. Onun taşınabilirlik ve arayüzleri yeni bir Mac veya Ultrabook ™ 'olmazsa olmaz yardımcısı yapmak. 

All-Terrain Veri Koruma
Kişisel veriler yeri doldurulamaz olduğunu, bu yüzden nereye giderseniz gidin herhangi bir akla aksilik karşı korumak için hayati önem taşıyor. LaCie her zamankinden daha yeni Sağlam sert yapılmış bu yüzden. Bu veri bile en fazla iki metre (6.6 feet) yanlışlıkla damla sırasında korunur anlamına gelir MIL-uyumlu değil. Taşıma sırasında, toz ve suya karşı IP 54 düzeyinde koruma sağlamak için çıkarılabilir kapağı bağlayın. LaCie Sağlam çantanızın düşer ya da bir çamur birikintisi tarafından sıçrayan alır olsun, veri hala erişilebilir olduğundan emin kalmak. SSD sürüm titreşim ve darbelere karşı dayanıklılık nihai için bir adım daha gider. Her iki versiyon da yeterince zor müşteri veya ortaklarına güvenilir teslimat için sevk edilecektir. Dahil yazılım bile AES 256-bit şifreleme ile meraklı gözlerden dosyalarınızı korur.

ELECOM model numarasıSTEV1000400
desteklenen PC'lerVarsayılan olarak USB 2.0 veya PC birini taşıyan Thunderbolt, USB3.0, Apple Mac serisi ? 600MB daha disk boş alan daha vardır
desteklenen İşletim Sistemi· Thunderbolt: Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6.8 / Windows 8.1 ?, 7 ? (? sürücüsü gereklidir) USB3.0: Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6 / Windows 10, 8.1, 7, Vista
Boyutlar:yüksekliğinde derinlik x 24mm de 89mm genişlik x 140mm
AğırlıkYaklaşık 350 g
sürücü sayısı1:
Kapasite1TB
devir sayısıSigara sabitleme
arayüzeyUSB3.0 / 2.0, Thunderbolt
Giriş gerilimi5V (Otobüs desteklenmektedir)
Bağlayıcı türü:USB3.0 Micro-B x1, Thunderbolt (built-in)
RAID fonksiyonuKullanım dışı
Güvenlik yuvasıKullanım dışı
Biz sevkiyat sırasında biçimlendirmekLaCie Setup Assistant (Sihirbaz formu)
Soğutucu fanKullanım dışı
hareketi birbirine PC güç kaynağı?
1click düğmesiKullanım dışı
erişim LEDKullanım dışı
RoHS sipariş?
Aksesuarlar:USB3.0 kablosu (USB 2.0 uyumluluğu), (built-in) Thunderbolt kablosu, model numarası Sticker (biz destek anda ihtiyaç)
Çevre göz meselesiRoHS yazışmalar
mevcut alanBu ürün, yabancı ülkelerden gelen teknik destek, ürün garanti Japonya'nın dışına kullanımı hakkında ? Japonya, hiç kabul edemez lütfen unutmayın.
elektrikli ekipman güvenlik yöntemiuygulanamaz

Whatsapp Mesaj Gönder